עמוד הבית סיפורי הצלחה

סיפורי הצלחה

[box]  לפני זמן קצר התחלתי להרגיש שחוסר הבטחון הישן שלי חזר לתקוף ביתר שאת. לא ארחיב בנושא, אבל אני מרגישה לא טוב עם עצמי ועם היכולות שלי, והדבר משפיע גם על אופי הדיאטה. התחלתי להרשות לעצמי לאכול גם דברים אסורים, מה שהוביל להתנפחות קלה חזרה, והנה אני כבר מתחילה לשנוא את עצמי שוב מדי פעם כשאני מביטה במראה (המילה "מכוערת" נזרקה לעברי מתוכה פעם או פעמיים). כבר חשבתי לוותר, כי גם ככה אני לא טובה בכלום, ולא מצליחה בשום דבר שאני מנסה, בין אם זה בעבודה, בחיים או בדיאטה, והתקשרתי לנטע-חן כדי לדבר איתה ולבקש עצה בנוגע להמשך הדרך התזונתית וההתמודדות עם העניין. היא ישר אמרה לי – את לא מוותרת. את באה אלי מחר ונראה מה עושים.

למרות שחששתי מזה בתחילה, לשמחתי, הלכתי אתמול לפגישה איתה שקצת איפסה אותי. היא לא שקלה אותי הפעם, ולא בדקה היקפים, כי ידעה שזה רק יוסיף למצב הרוח המעורער, אלא פשוט דיברה איתי ואפילו נתנה לי לבכות קצת. אחד הדברים שהיא אמרה לי הם – אני מאמינה בך. ופתאום הבנתי עד כמה המשפט הזה חסר לי. התחושה שמאמינים בי, שסומכים עלי שאני יכולה, ולא באיזה משפט סתום ברשת, או מאהובי שברור מאליו שאוהב אותי, אלא ממישהי שלא חייבת לי כלום. פתאום הבנתי כמה חסר לי שמישהו חושב שאני גאונה, ומעולה וכל מה שטוב, בלי עיקומי פרצוף (אלא אם אני אומרת שאני רוצה כפית סוכר בקפה). היא שלחה לי את הסרטון הזה, ואני מתכוונת לצפות בו שוב, בתקווה שהוא יעזור לי.

[button link="http://monomelizia.blogspot.co.il/2012/12/33.html" color="silver" newwindow="yes"] לחצו פה לקריאת הפוסט המרגש[/button] [/box]

[box] מכתב אהבה ותודה גדולה לנטע דיאטה היקרה ולג'ינס החדש שלי.

חזרתי לפני שנה לארץ, אחרי מגורים של קצת יותר משנה בצרפת. הייתי כמה וכמה (וכמה) קילוגרמים יותר ממה שהייתי לפני הנסיעה. מה לעשות? הקרואסונים והבגטים פשוט מעולים, ואני אמנם שמעתי על הפרדוקס הצרפתי אבל הוא למרבה הצער לא ממש שמע עליי. ידעתי שאני חייבת לרזות ולהתחיל להחזיר לעצמי את גופי הקודם, אבל הקיץ הנוראי של שנה שעברה לא ממש עשה לי חשק לצאת מהבית או לעשות איזו פעילות, וכך הגיע החורף ועליתי עוד קצת.

היינו במסיבת חנוכה של הילדים בבית ספר, אכלתי עוד סופגניה ואז, בפרץ ספונטניות, בדרך חזרה אמרתי לבעלי ולילדים שימשיכו הביתה, כי אני הולכת להרשם להתעמלות!!!!!!

מאז, אני משתדלת להתעמל כמה שיותר, בין 4 ל-5 פעמים בשבוע, נהניית מכל רגע, אבל (כמה עצוב להודות) שום דבר לא ממש קרה בעניין המשקל…….

לפני 4 חודשים בצעד ספונטני נוסף (ואני לא כזאת ספונטנית בד"כ) קבעתי פגישת הכרות עם נטע – הדיאטנית (הידועה מאז בכינויה "נטע דיאטה"), נטע שקלה אותי, מדדה היקפים, ואחוזי שומן ושאלה כמה הייתי רוצה לרדת.

אמרתי: 7
בלב חשבתי: אם אני ארד 5 – סבבה.
שאלתי את נטע: נראה לך הגיוני שאני אוכל לעשות את זה במסגרת הפגישות שלנו?
נטע אמרה : ברור
אני חשבתי: לא נראה לי, אבל יאללה, ננסה.
נטע בנתה לי מסגרת כללית שמתאימה לסדר היום שלי, היה לי קצת קשה להפרד מהחמאה (מאד התיידדנו בתקופת צרפת) , וגם כמויות המתוקים שאני אוכלת ירדה בצורה דרסטית, אבל עכשיו אחרי 4 חודשים, גם ירד לי הצורך….אני אוכלת כל כך הרבה יותר בריא: המון ירקות , פחות שומנים לא בריאים, התחלתי לאכול פירות – ולאהוב את זה. וההפתעה הגדולה היא שזה לא קשה לי בכלל! אני פשוט נהנית מהרגלי האכילה החדשים שלי. (תודה נטע)

התחלתי להרגיש מצויין כבר מהשבוע הראשון, המודעות הזאת למה מכניסים לפה, גורמת אוטומטית לאכול פחות. כל המאמצים של האימונים מראים תוצאות. (עכשיו רואים את השרירים שאני עובדת עליהם כל כך קשה ושעד עכשיו התחבאו מתחת לשומן)

אני כל כך שמחה שעשיתי את ההחלטה הזאת ואני כל כך שמחה שהכרתי את נטע. אני ממש ממליצה לכל מי שמתלבטת: כן! תעשו את זה! הנה משהו שאנחנו האמהות העסוקות כל כך בלעשות למען המשפחה שלנו, יכולות לעשות למען עצמנו. מגיע לנו! הא, כן….עכשיו אני 8 ק"ג פחות, וקניתי השבוע ג'ינס מקסים שאני מתכוונת ללבוש וללבוש וללבוש רצוף (עם הפסקות כביסה בלבד)

אורלי [/box]

[box] רציתי רק להגיד תודה, על היחס האישי, על הטיפול המדהים, וכמובן על העזרה להצלחה! אני לא חושבת שאי פעם הייתי מצליחה להגיע למשקל שאני רוצה לולא ההתמדה שלך. בזכותך אני מחכה כבר לקיץ ולבגד ים!! ובזכותך אפילו התחלתי לחבב את המשקל כל שבוע 

הרבה הצלחה בהמשך! את תותחית וכל הכבוד על העבודה הקשה, וכמובן משתלמת! [/box]

[box] לנטעחן ה-דיאטנית שלי!!

אני רוצה להודות לך על שנה נפלאה, שנה של שינוי גדול בחיים שלי אני רוצה להודות לך על המפגשים הבלתי נשכחים בזכות האישיות הכובשת והגישה הנכונה לאחר שנה בדיוק ופחות 17 , שבעה עשר, ק"ג !!! אני מאושרת!
עשיתי בעבר דיאטה במסגרות אחרות, אבל הפעם זה היה שונה בזכותך, כיוון שנהניתי ולמדתי המון מהתהליך ולא רק מהתוצאה, כי הרי זה לא פחות משמעותי ולעיתים אף יותר וכך אני מאמינה שאצליח להתמיד ולהפוך את הדיאטה לדרך חיים. למדתי שבעבודה קשה אך מהנה משיגים תוצאות ואין קיצורי דרך לתוצאות ארוכות טווח ולמדתי שהסוד הוא בחיבור בינינו שהופך את המפגשים לכיפיים גם אם צריך לקבל על הראש 😉
אני כותבת בזמן הווה כיוון שלשמחתי, כן כן, לשימחתי, אני עדיין בתהליך, יש עוד עבודה ושמחה שיש מי ששומרת עלי, שמחה בהצלחתי ומתייחסת אלי באופן אישי ולא כאל עוד מטופלת ואני מאמינה שכך זה עם כל המטופלים שלך וזהו אחד הפרמטרים של ההצלחה כמובן שהתאמת התפריט אלי ולאורח חיי הינו משמעותי ביותר, כך יותר קל להתחבר ולהפוך עם הזמן את הגולמי למלוטש ואישי. שוב תודה ענקית לך יקירתי!!

אוהבת הדס מישל קמפנר [/box]

[box] אני חייבת לספר, שבמשך תקופה ארוכה יש לי סוד… הרבה זמן לא רציתי לחלוק עם אחרים את הדיאטנית המדהימה שלי. ככה אני קצת אגואיסטית. דברים טובים אוהבת לשמור לעצמי. אבל עכשיו אחרי השינוי הגופני הגיע הזמן גם לשינוי נפשי אז הנה זה מתחיל.
אל נטעחן הגעתי דרך חברה, כבר הייתי סקפטית, כי ניסיתי הכל, להירשם למכון כושר, לעשות לבד בבית – דיאטת חלבונים, דיאטת כרוב, דיאטת לחם ומה לא.. אפילו ניסיתי לעבור לרק אוכל אורגני (וזה עשה לי דיאטה… לחשבון בנק – רק לחשבון בנק..).

נטעחן רשמה לי דיאטה, מותאמת במיוחד בשבילי, עם הרבה גיוון באוכל (כי לי באופן אישי קשה לאכול כל יום אותו הדבר…) הייתה שם בשבילי ברגעי משבר.. והכי חשוב הקשיבה לי ודחפה אותי קדימה. יותר מהכול פחדתי לאכזב אותה כי הייתה לי הרגשה שהיא רוצה את זה בשבילי יותר ממה שיכולתי לבקש לעצמי. עד עכשיו כשאני חושבת מה לאכול – נטעחן שם איתי במחשבה.
אז היום, אני שבעה ק"ג פחות, אבל מרגישה כאילו ירדתי עשרים ק"ג וחמש שנים במקביל… והכל בזכותה. פתאום אני הכוסית שכולם מסתכלים עליה ואומרים – איך היא עושה את זה? איך היא אוכלת ונשארת רזה? אבל אני יודעת שלי יש נטעחן, לי יש סוד..
ולמי שסקרן לדעת איך אני ניראת – סביר להניח שתראו אותי יוצאת מפגישה אצלה – כי אפילו עכשיו אני יודעת שאני צריכה תמיכה… כי לרדת במשקל זו רק ההתחלה – לשמור עליו נמוך זאת המשימה החדשה שלי.
אז המון תודה נטעחן – ואם זאת לא היית את לא הייתי ככה היום!!!ענת [/box]התקשרו לקביעת פגישה!