עמוד הבית שנה חטובה

שנה חטובה

Neta Logo
כך תרזי ותתחטבי השנה!
מאת: נטע-חן הדיאטנית שלך

מכירה את זה שרגע לפני שמתחילה שנה חדשה, את מתחילה לחשוב על כל מה שאמרת והבטחת לעצמך שתעשי בשנה הזו ולא הספקת? ההרגשה הזו ששוב לא עמדת ביעד שהצבת לעצמך, ושוב עבר קיץ שלם שבו לא הרגשת טוב מספיק כדי לשים בגד ים, לקנות מכנסיים קצרים או ללבוש את הג'ינס שספון בארון כבר כמה שנים טובות.
חשבת מה ההבדל בינך לבין כל אחת אחרת שהחליטה לרדת במשקל והצליחה? איך זה שהיא החליטה לעשות זאת והצליחה והנה הגיעה שוב ראש השנה ואת עדיין תקועה באותו משקל והג'ינס עדיין יושב באותו הנישה בארון.

אני רוצה לספר לך ש-92% מהאנשים, שמחליטים לרזות ולהתחטב בתחילת השנה, לא מצליחים להשיג את המטרה שלהם! הסיבה לכך שמרבית האוכלוסיה נכשלת בהשגת הירידה המיוחלת במשקל היא שהיעד שהם מציבים לעצמם, נראה רחוק מאוד והפעולות שהם נדרשים לבצע על מנת להשיגן נתפסות כקשות ומעיקות.

מה אם אספר לך שההרזיה שלך בשנה הקרובה תלויה רק בך והיא ממש קלה להשגה?
את אחראית על איך תראי בעוד שנה מהיום! הבחירה בעתיד רזה וחטוב נמצא בידיים שלך והיא מתחילה ממש עכשיו, והפעם היא תהיה קלה וממש זמינה עבורך.

אני מזמינה אותך לעקוב אחר ההוראות בחוברת הבאה, לענות על השאלות בצורה הכי מדוייקת לך וליצור עתיד רזה וחטוב. מוכנה ליצור את העתיד שאת בוחרת בו?

אז קדימה, אני ממליצה להדפיס את הדפים ולהכין עט ודפים נוספים. תפני לעצמך לפחות שעה ודאגי להיות במקום שקט ונינוח ללא הפרעות, צלצולי טלפון וכל הסחת דעת אחרת.

סקרנית להתחיל?

לחצי כאן להורדת החוברת – שנה חטובה


להשאיר תגובה

התקשרו לקביעת פגישה!