עמוד הבית תזונת ספורטאים

תזונת ספורטאים

תזונת ספורטאים

כל ספורטאי יודע, שהאימון הוא חלק מאוד חשוב מהדרך להשגת המדליה אך, אימון שלא ילווה בתזונה נכונה ומתאימה לא יביא לתוצאות.

לאחר שנים רבות של עבודה כמאמנת כושר וכדיאטנית במועדוני הכושר המובילים בארץ, אני יודעת כמה חשוב לכל מי שנרשם לחדר הכושר לקבל תוצאות. כמו כל ספורטאי גם למתאמן בחדר הכושר יש מטרות, והדרך להשגת המטרות עוברת אצלי בקליניקה.

לתזונה נכונה בזמן אימונים יש משמעות בקרב ספורטאים תחרותיים יחד עם זאת, בניית תפריט מתאים, חיונית גם לספורטאים חובבנים. מי שמתאמן בחדר כושר מכיר את כל תוספי החלבון, החטיפים והכדורים שנמכרים באופן חוקי, ובאישור משרד הבריאות. אך, כמה מאיתנו באמת מבינים מה המשמעות של לקחת תוספים אלו? כמה מאיתנו יודעים למי דרושים באמת התוספים? מתי ואיך לצרוך אותם?

לספורטאים תחרותיים שחיים בעולם שבו נמדדים הישגים על חלקית השנייה, חשוב מאוד להקפיד ולא לוותר על שום חלק מהמכלול שיביא אותם להישגים הרצויים.

תזונה שמכינה לתחרויות, תזונה נכונה בזמן האימונים ואפילו תזונה שמתאימה לזמן הפגרה הן חלק מתוכנית האימונים של כל ספורטאי.

בניית תפריט נכון, התאמת התזונה לפני האימון ולאחריו יעזרו להורדת היקפים, עליה במסת שריר והורדת אחוזי השומן. תזונה נכונה תמנע פציעות בזמן האימונים ותאפשר לבצע את האימון ביתר קלות.

אני אהיה שם לסייע לכם לכל אורך הדרך. בהכנה תזונתית לתחרויות, באימונים ובפגרות. התוכנית התזונתית תתאים באופן אישי לכל ספורטאי. מטרתי לבנות תוכניות שתפורות באופן אישי לספורטאי, ולסוג הספורט בו עוסק הספורטאי, תוך התחשבות בתוכנית האימונים, ולוח הזמנים של הספורטאי.

התקשרו לקביעת פגישה!